Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra H,1.6 a delikvens....

Opel astra H,1.6 a delikvens. Miért fog a kuplungom lejjebb, mint, ahogy szerintem kellene? Illetve a váltóm nehezebben jár a kelleténél, a kettő összefüggésben lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam az autót, 100000km-el, magyarországi autó volt, viszont nagyrészt városi. Mivel nemrég próbáltam egy másik hasonló autót, ezért lettem erre figyelmes. A kuplungon nem lehet állítani, mert ezt automatikusan teszi. Lehet, hogy a kinyomo csapágy miatt lehet? Valahol olvastam erről, de nem tudom mi az összefüggés. Illetve, hogy a váltó miért járhat nehezebben? Nem mondanám rossznak, mert elég pontosan kapcsolható, viszont nagyobb erővel kell valtanom, mint egy másik ugyanilyen autón.

2019. júl. 1. 12:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nagyobb fordulaton, ha 2-ből 3-ba akarok váltani, akkor nehezebben veszi be a sebességet.
2019. júl. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!