Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedőtől autót venni...

Autókereskedőtől autót venni érdemes?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy autót, 4 éves Németországból behozott. A cég a saját nevéről adja el, ezzel 12 hó szavatosságot vállalva. Végig Honda márkakereskedésben szervizelve. Betekinthettem a doksikba. Így láttam az előző tulaj nevét is. Szerintetek így érdemes venni? Az autó nagyon szép állapotban van. Elvileg 36ezer km-rel. Bár ezt nem tudom ellenőrizni.

2019. júl. 2. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
érdemes.
2019. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erdemes de elotte vidd el egy altalad valasztott szerelohoz atnezetni, nehogy atverjenek.
2019. júl. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira érdemes, mint magánszemélytől.

Hozzáértőnek kell látnia, ha rendben van, meg lehet venni

2019. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes... nem érdemes... használt autók esetében ez alapból értelmezhetetlen, ha általánositani akarsz.

Annak a konkrét autónak az ára, és az állapota alapján kell valamilyen döntést hozni.

Mondjuk egy napi használatban lévő autó Németországban nem 36ezer kilométert fut 4 év alatt, de ez is csak részlet kérdés, amit ellenőrizni nehéz.

2019. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi autómmal én is csak dolgozi, vásárolgatni járok, így megy bele évi 8ezer. tehát ez a 36ezer egyáltalán nem elképzelhetetlen.
2019. júl. 3. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző: Németországban 14.000 kilométer az átlagos éves futásteljesítmény.

[link]


Akitől a lakást bérlem, annak a 36.000 kilométerhez a mercedesében 10 év kevés lenne. Garázsban áll. Jelesebb napokon veszi elő. Mindenhova egy vén twingoval jár.

2019. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!