Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar XF 2.7 2008as evjaratu...

Jaguar XF 2.7 2008as evjaratu autokrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Milyen fentartasi koltsegei vannak? Tobbreszt eddig nemet autoim voltak es ezt a peldanyt nem tudom hova rakni
2019. júl. 4. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a német autóknál.Én kipróbáltam az x-type-ot és hát gyorsan lecseréltem egy e46-ra...Az alkatrész ellátmány borzalmas,minden csak megrendelésre vagy úgy se,és míg az e46-hoz minden filléres tétel(ez relatív)ennek a kocsinak az alkatrészei vagyonokba fájnak,a bontóba keresgélek dolgot,meg el is lehet felejteni,és nem is olyan strapabíró,mint egy német autó.Egy szóval nem nekünk van ez kitalálva az európaiak vegyenek európai autót..
2019. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Isti1976 ***** válasza:
Mára a 2.7d XF öreg, a motorja, mint minden dízel kb 200-250eKm-t bír. A 2008-as autóban több lesz. Emiatt az árát többszörösen el lehet rá költeni. Nem ajánlom (XF tulaj vagyok, de újabb, keveset futott autó)
2019. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!