Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem 400 cm3 as...

Tudnátok nekem 400 cm3 as sport motorokat mondani éles, morcos fejidommal?

Figyelt kérdés
Abs,esp fontos hogy legyen benne. Kawasaki ninja 400 at nézegettem (a 2018-9est) viszont használtan szeretnék olcsóbban (lehetőleg 1 millió alatt) venni motort.
2019. júl. 4. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz 2018/19-es 400as sportmotort venni a megbízható márkák közül 1 millió alatt. Esetleg a 250-es kawasaki ninja jöhet szóba.
2019. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is 2018-9 est akarok ennyi pénzért. Régebbi motorok is jok ha van bennük megfelelő elektronika. Csak a legtöbb régebbi típus gömbölyű fejidommal rendelkezik ami nekem kifejezetten nem tetszik.
2019. júl. 4. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Benelli Tornado 302, esetleg "komolyabbakból" Yamaha YZF-R3, KTM RC390 található használtan. Esp-t ebben az árkategóriában nem igazán találni viszont. Honda CBR300, Aprilia RS 250... Esetleg Mitokat is nézegethetsz, nagyon kellemes motor, de arra számíts hogy arra azért kicsit többet kell fenntartásra költeni (már csak azért is mert 2 ütemű).
2019. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!