Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nos. Van egy ford focus2-em....

Nos. Van egy ford focus2-em. Hátso fékbetétet szeretnék cserélni benne. milyen és pontosan mekkora szerszámokra lessz szükségem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem tudsz akkor biztos jó ötlet,hogy TE akarod kicserélni?? Mások is közlekednek az úton,nem csak te.
2019. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fék nem játék. Ekkora hozzáértéssel még a kerékcserét is érdemes gumisra bízni
2019. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
segitséget kértem nem beszolást.különben gond nélkül kicserélem de nincs szerszámom vennem kell ezért jolenne tudnom pontosa hanyas kulcs kell hozzá.
2019. júl. 4. 14:03
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
Rendkívüli szerelési tapasztalatod és rutinod lehet,ha ehhez a munkához szükséges pár alap szerszámod(pár villáskulcs,meg krova)sincs,hanem aztnis kérni/venni kell valahonnan........az meg hogy csak betétet akarsz cserélni.........biztos remekül fog fogni az új szett,a felszabályozatlan hasznalt tárcsán..........
2019. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtudom erositeni a tobbieket. A fek nem jatek, ha itt kell megkerdezni mekkora kulcs es milyen szerszamok kelkenek hozza, nem biztos, hogy jo otlet neked kicserelni. En speciel tudom, hogy holt hulye vagyok az auto technikai reszehez, igy en azok koze tartozom, aki a kereket is a gumissal cserelteti le. De lexarom, legalabb tudom, hogy jo.
2019. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is cseréltem féket úgy, hogy fogalmam se volt milyen szerszám kell hozzá és hogy, hogy működik pontosan, de műszaki tapasztalatom sok van. Viszont ha már azt sem tudod magadtól megnézni, hogy milyen szerszám kell, akkor meg se próbáld a cserét, mert a következő kérdés az lesz, hogy hogy kell szétszedni, utána, hogy kell összerakni, aztán már eszedbe se jut kérdezni mikor valami tönkremegy út közben.
2019. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szerszám? Kerékkulcs, aztan villás vagy krova (ami lehet torx vagy imbusz vagy ami eppen kell) a nyereg konzolt megszoktak drotkefezni/korongozni kell fekszerelopaszta jaaaa a legfontosabb ami nemigazan van ahigy a kerdesbol latom, hozzaertes se art.. Az meg hogy mibol mekkora..igen😂😂
2019. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!