Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fényszóró polírozás nem...

Autó fényszóró polírozás nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Adott egy autónak a fényszórója, ami kis részeken "rücskös" nem az a matt hatás, hanem ilyen érdes a felülete.

Azt mondta akihez vittem polírozni hogy így nem lehetséges. Miért?



2019. júl. 4. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezted meg?
2019. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Küldjél távoli és közeli fotókat a fényszóró felületéről. Milyen autó? Thomy
2019. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, civic 2006. Sikerült közbe találnom rá olyan szakembert aki megcsinálta elsőre, mintha új lenne. Semmi extra nem volt egyébként, a plexi felületén ilyen apró homokszerű anyag képződött az UV-tól ami néhol érezhető volt újjal rajta, de megcsiszolta fokozatosan és elis tűnt róla. Az apró mattulás pedig géppel gond nélkül lejött.
2019. júl. 7. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott. Milyen védelmet tettek rá, hogy ne tudjon újra bemattulni illetve a kavicsfelverődések ellen, ami nagymértékben tönkretette a gyári felületet? Thomy
2019. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezelőtt szerintem valaki próbált belecsiszolni és az okozhatta, most pedig az úriember uv védelmes wax hatású valamit tett rá, a nevét nem tudom mi az sajnos. Viszont vizet olyan szinten perget mintha ellenállna a víznek. Eddig nagyon jó
2019. júl. 16. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Kavicsfelpattanások ellen tett rá valamit?
2019. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!