Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakatoltatott valaki autót...

Lakatoltatott valaki autót mostanában? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Van időpontotom lakatoshoz, de csak 3 hét múlva. Addig is szeretném magam lélekben felkészíteni, hogy kb mire számítsak. Az ajtók alját, a küszöböket és a kipufogót kezdte meg a rozsda. Nem megjósoltatni szeretném mennyibe fog kerülni, csak kíváncsi vagyok nektek mennyi lakatosmunka mennyibe került a közelmúltban.

2019. júl. 4. 22:16
 1/10 veterán vas ***** válasza:
18%
Szóval odáig eljutottál, hogy időpontot egyeztettél, továbbá a kívánságaidat is elmondtad, de árajánlatot nem kértél? Laza vagy...... ;)
2019. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amíg nem nézi meg az autót, addig nem tud pontos árajánlatot adni. A kérdés adott, mostantól csak az írjon ide, aki tud a megadott kérdésre válaszolni.
2019. júl. 4. 22:35
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
18%

Es megis mit kell lakatolni?Egy matizt?vagy egy S osztályt?

Minden esetre a kerdeseddel ezzel a formában az ezotéria rovatban probalkozz,hátha ott lesz valami táltos vagy látó aki a varázsgömbből megmondja.........

2019. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el azt a kérdést! Arra vagyok kíváncsi, hogy NEKTEK mennyi volt. Itt mindenki megbukott szövegértésből?
2019. júl. 5. 06:21
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nem buktunk meg szövegertesből,csak azt aruld mar el rajtad mit segit az hogy valakinek az xy autóján ezt-azt lakatoltak ennyiert meg annyiert?Nincs ket egyforma auto,a lakatolás meg nem egysegáras,vagy most ez az egesz arra kell,hogy ha mész majd 3 het mulva a lakatoshoz,es olyan számot mond ami neked nem tetszik,akkor majd megmondod neki hogy de a gyakorin gipsz jakabnak 35ezerert lakatoltak?!fog örülni neki......
2019. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy w210-es pápaszemes mercit lakatoltattam,úgy,hogy ott voltam és segítettem,úgy kért a lakatos 195 ezer forintot.Hogy ez a csomag mit tartalmazott? Ajtók,alja,motorháztető,csomagtérajtó,küszöbök,meg egy alsó alvázvédőzés.
2019. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

A küszöbcsere MUNKAdíja kb 20-25Ft/db tól indul.

(ebben nincs anyag és fényezés).Az ajtók alja erősen állapotfüggő 10-30ig bármi lehet/ajtó. A kipuffot nem igazán értem, ahhoz nem kell karosszérialakatos,minimális műszaki érzékkel pár szerszámmal házilag is lecserélhető.Amennyiben már átrohadt fölösleges foltozgatni,pár hónap múlva kiég mellette.Kisebb lyukakra van paszta és különböző bandázs szalagok,pár hónapot azzal is elmegy még,sajnos az igazi megoldás ott a csere.

2019. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

NEKEM mennyi volt?

Semennyi. Apósom karosszériás.

Tessék. Okosabb lettél????


De ha nem így lenne.

NEKEM biztosan nem annyi, mint NEKED, mert feltételezem más autónk van, más fokú rohadással, és más nagyságrendű, máshol élünk...


Szóval vidd el 2-3 helyre, kérj árajánlatot, és megtudod.


AMúgy meg, ha nekem 100 ezer lett volna, neked meg mondanak egy 180ezres árat, akkor nem csináltatod meg????

2019. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 #7 Köszönöm. A bunkó megjegyzéseket nem veszem figyelembe. Amúgy egy 1998-as Audi A4-ről van szó.
2019. júl. 7. 21:45
 10/10 veterán vas ***** válasza:
0%

Szóval, akinek lakatos az apósa/apja/unokanagykabátja stb. az mind bunkó?

No, megint tanultunk valamit.

/egy -nyilvánvalóan intelligens- audistól/ :)

2019. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!