Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennének...

Ti milyen autót vennének 10-12 milla környékén?

Figyelt kérdés

Kritériumok; manuális, benzines lehetőség szerint erősebb motorral, jó közepesen extrazva. Sedan v kombi. Nem kisautó... A4, BMW 3, passat nem kell.

Használt nem kell, nem az ertek csökkenese érdekel, legalább 10 évig használni akarom..



2019. júl. 5. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
16%
Toyotqa Supra. Persze azt csak használtan lehet kapni, de 6 milla környékén van tip-top tuning állapotban. 800 paci környékén :D
2019. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Honda Civic.
2019. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az gondolom világos, hogy mivel az ÁFA % alapú így minél fentebb megy a nettó vételár úgy lesz lineárisan egyre rosszabb az ár/érték arány. A benzines/manuális kritériummal elég sok autót kizártál, én vagy egy kompakt kategóriából felfelé kinövő típust javasolnék, vagy valami olyan D-szegmensbeli modellt, ami fedi ezeket a követelményeket. A teljesség igénye nélkül:

Honda Civic szedán

Hyundai Elantra (most még nem kapható, de gyanús, hogy hozni fogja a Hyundai Európába hamarosan)

KIA Optima

Mazda 3 szedán

Mazda 6

Opel Insignia

Renault Mégane

A Renault Talisman pl. már csak duplakuplungos automatában létezik, az összes Subaru - beleérte a Levorg - meg a CVT miatt esik ki, a Toyota Camry meg ugye hibrid. Alfa Giulia sincs manuálissal, csak 8 sebességes ZF automatával, manuális csak a dieselhez társítható, satöbbi.

2019. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
honda crf 650
2019. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Morzsi007 ***** válasza:
Ha ennyi pénzem lenne autóra most és újat szeretnék, akkor az új Mazda 6 2.5 benzin vagy megpróbálnék rendelni:beszerezni egy turbós változatot, amit sajnos Magyarországon nem forgalmaznak. Annyi, hogy nem automata.
2019. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Morzsi007 ***** válasza:
Vagyis, hogy automata, de nekem pont megfelelne :-)))
2019. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Nézegettem én is, az automatat kizárni lehet nem érdemes. Mazda 6 (pont hogy az erősebbik változatot csak automataban kapni), teszik nagyon. Valamint az insignia 1.6 turbo ami bejon... Honda civic, Opel astra egy fokkal kisebb mint a fentiek bár olcsóbbak is. (mondjuk 1.6 turbo van astraban is, manuallal), persze ahogy nő az ár, úgy egyre az áfa is, ez oké de mindenhol megfizeted arányosan. Sok évi swift használat után venném. Új autót szeretnék, azt is tudom ezért használatban már a6ok vannak, de családban volt új autó már, tudom milyen az mikor nem a 62. Tulaj vagy, aránylag 'nem megbízható' verdák is sok évig szolgálják az 1. Gondos gazdát.
2019. júl. 5. 08:07
 8/22 anonim ***** válasza:
Esetleg mercedes e osztály?Ha jól tudom most vannak költségcsökkentett változatok amik ebben az árba mozognak.
2019. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy ebben a kategóriában már egyre kevesebb a kéziváltós.

Mazda 6, Ford Mondeo, Skoda Superb, Kia Optima.

SUV-ot mondjuk senki sem írt, az nem érdekelne?

2019. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja még a Peugeot 508 is nagyon tetszik nekem formára, de abból ha jól emlékszem nincs benzines kéziváltóval.
2019. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!