Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen xsara Picasso. Elhalvá...

Fokhagymásfagyi kérdése:

Citroen xsara Picasso. Elhalványult a műszerfal, arra gondolok, hogy testkábel probléma. Az akkunál még minden rendben. Hol találom a következő pontot, ahol a testkábel esetleg nem jól érintkezik?

Figyelt kérdés

#testábel. akku
2019. júl. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akku negatívjától indulj el és megtalálod hol van letestelve.
2019. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt én tudom, hogy honnan indul! De egyből bemegy az ülés alá, és az lenne a kérdés, hogy hol találom a motortérben vagy bárhol legközelebb az akku után?!
2019. júl. 6. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az 1. jól írja, végig menni a testkábelen és megnézni hogy hol van letestelve és ott nem lazult-e fel.
2019. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én,de pont ez a kérdésem! Végigmennék, de az akku után közvetlenül bemegy a kábel az ülés alatt lévő burkolatba. Az a kérdésem továbbra is, hogy hol keressem a motortérben vagy még az utastérben azt a pontot, ahol a testkábel kötve van. Jó lenne, ha picassohoz értő válaszok jönnének, mert nyilván ha ilyen pofon egyszerű lenne a dolog, mint ahogy leírtátok, már megtaláltam volna.
2019. júl. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!