Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 50 típusú vagy...

Aprilia RS 50 típusú vagy hasonló motor vezethető B kategóriás jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés

Hasonló alatt ezekre gondolok:


Aprilia AF1 50

Cagiva Mito / Prima 50

Derbi GPR 50

Gilera 503

Honda NS-1 50 (AC12)

Rieju RS2 50

Motorhispania racing RX 50

Yamaha TZR 50


Nem vagyok egy őrült nagy motor szakértő, de mindenképpen szeretnék egyet és mindenképpen sport kivitelt.

A későbbiekben tervben van nagyobb kategória is, de most a B-re van szükségem jobban, emiatt kérdezem így.


2019. júl. 6. 11:30
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
65%
Igen. Ezek mind vezethetőek B-vel.
2019. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Woooo király!!

Köszönöm szépen a választ, ment a zöld! ;)

2019. júl. 6. 13:51
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Nagyon szivesen😁 egyebkent minden 50 ccm es illetve 50 es pappírokkal rendelkező motor vezethető B-s jogsival. Írj nyugodtan ha van valami kérdésed. Lassan 5 eve motorozom. És igaz hogy most mar Husqvarna sm 610 em van. De regebben RS 50 em illetve Derbi Senda x-race 80 am volt(a derbi meg mindig megvan. Eddig nem volt szivem eladni.De mar feltettem ). Valamint eleg sok havernak is voltak hasonlo kis motorok. Tehat van veluk tapasztalatom. Ha erdekel valami írj nyugidtan :D . A szerelésben nem vagyok tulzottan benne. De tapasztalatot tudok mondani hogy melyik milyen.
2019. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!