Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A140 esem van és ki...

Mercedes A140 esem van és ki gyuladt a bass esp lámpa es az auto egyre csak lassult menet kozben es 20 km/h nál ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Aztán le állitottam es ujra inditottam es akkor is kinyuladt es le alt a motor ezt meg csinaltam 2x es utana be inditom megint es ment csak a gazt amikor nyomtam akkor volt olyan hogy egy kicsit tobbet kellet nyomni utana le alitom megint be inditom es semmi baja nyugodtan haza jottem vele azota nem inditottam nem tudom mit csinaljak ketsegbe vagyok esve el viszem szerelohoz csak nem akkarok ugy jarni mint multkor hogy olyan dolgokat is ki fizetettek volna ami nem is problema akkor is ti segitetteek kerlek tietek segitsetek most is hat ha valakivel tortent mar ilyen koszonom elore is. Es bocsanat a helyes irasi hibak miatt csak ki vagyok nagyon .

2019. júl. 6. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:
20km/h nál nem ment gyorsabban
2019. júl. 6. 12:56
 2/3 A kérdező kommentje:
Es hozza teszem 2 honapig ugy jartam vele hogy egy henger nem ment tegnap csinaltattam meg gyujtotrafot csereltek . Nem tudom hogy ez miatt lehet e
2019. júl. 6. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyesírási hibáknak nincs szerintem köze az idegállapothoz, de nem is ez a bajom, inkább a megfogalmazás kusza. Én arra tippelek, hogy valami gyújtás probléma van, a hibakód miatt vészüzemben van az elektronika. Trafó, injektor, gyertyák..bármi.

Ha három hengerrel jártál egy hónapig, a katalizátorod is lehet, odavan.

Amennyiben jól gondolom és ez egy 1.generációs A klasse, akkor én eladnám, mert egy betegágy... még az elvakult Mercisek szerint is.

2019. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!