Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 1200-es Lada...

Szerintetek egy 1200-es Lada mennyire jó választás 2019-ben egy friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
Egy ladát szeretnék venni első autónak mert egy álmom válna valóra csak nem tudom megérné-e.Válaszokat nagyra értékelem😊

2019. júl. 6. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól a karosszéria ugyanaz marad, aminek épp el kéne nyelnie az erőket...
2019. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Egészen más dolog az autózás annak aki szeret vezetni. És nem arra gondolok hogy "jaj de jó ki tudom nyomni a kuplungot" hanem akinek tényleg van fogalma az egészről. Én pl Suzukis lettem, 17 évesen vettem az első Suzym, egy lepusztult rohadó GTi-t, és imádtam. Most, mivel sokat megyek, 1.3 8v-vel járok, mert szeretem a régi Suzukikat. Vehetnék mást, nem anyagi gondjaim vannak, hanem egyszerűen Suzukizni akarok. Ha úgy érzed Ladákra születtél, pénz és kétkedés ne tartson vissza :)
2019. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 veterán vas ***** válasza:
55%

"az új ladák mennyire jók?"

Hmmmmm.

Ha neked egy kereklámpás az álmod, akkor az új generációs ladákat felejtsd el. Csak a név azonos, egyébként semmi közük egymáshoz.

2019. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha egy jó műszaki állapotú példányt találsz vedd meg. Nekem 25 eve van ugyan az a kereklámpás 1200-as. Ha megunom, veszek mellé egy mostani autót. Azért egy hozzáértő szerelőd legyen, szükség lesz rá. (más autónál is) Nagyon hosszú utakon azért fárasztó a vezetése, több száz km egy nap alatt. A baj az vele, hogy amit olcsón megkapsz, az már nem sokat ér. Inkább a kocka 1500 5-ös váltóval, elektronikus gyújtás, injektoros befecskendező, szalon állapotban. Ezt keresd. Ha minden költséget összeadsz kevesebből kijön, mint sok márka az utakon. Ha vigyázol rá, könnyen el tudod adni, az enyémet is állandóan meg akarják venni. Sok sikert a választáshoz!
2019. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!