Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl gyenge a Mazda MX5 NA 1.6...

Túl gyenge a Mazda MX5 NA 1.6 motorral?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mazda MX-5 NA vásárlásán gondolkodom, azon belül 1.6 motorral, mivel abból több a választék 89 és 97 között gyartották viszont a 95 ös utáni frissités már csak 90 lovas, 115 helyett. Egy játékos kis autót szerernék ami hátul hajt, nem drift king akarok vele lenni, viszont ki probalnék vele új dolgokat amit egy Focus mk1 1.6 - al nen tudtam. Gobdolva itt az enyhe driftelésekre is. Alig alig éri el az 1 tonnát az autó, szerintetek az a 90 ló mire lesz elég, régi autóról van szó lehet már a 80 at sem tudja 🙂
2019. júl. 7. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
elég lesz az
2019. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem drift king akarok lenni de viszont enyhe driftelésekre gondolva.

Akkor mit akarsz?

2019. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
élmény autózni, játszani szeretnék vele :)
2019. júl. 7. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:

ha egyszer valaki elmesélné, mitől élmény "kicsit driftelni"

Az MK1 Focus Trend felszereltséggel sokkal érdekesebb nekem.

De értem én, hogy divat most a hátsókerék, jaj de játékos szöveg. Arra jó lesz, vedd meg.

2019. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!