Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 mennyire jó választás?...

Ismeretlen977 kérdése:

Mazda 6 mennyire jó választás? Első generációs tipust szeretnék 1.8 vagy 2. 0 -s motorral. Mindenféleképpen benzinest szeretnék.

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 22:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A rozsdásodásól hallottam, de ezen kivül más baja lehet a kocsinak? Mennyire megbizható?

Az 1.8 as vagy 2.0 -ás motort ajánlanátok jobban?

2019. febr. 7. 22:36
 2/11 anonim ***** válasza:

Termėszetesen lehet más baja is. Igazaból használat függő, kor függő.

Jellemzően egybe vannak. A rihadás szokott a legnagyobb gond lenni. Meg kell nėzni, menni vele egy kört. Ami olyan azt kicserėlni. De ez minden autónal így van.

2019. febr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A rohadás azért rossz, mert az nem olajgomba vagy bármi más, amit ki tudsz cserélni, hanem foltozgatni kell az autót.

Csak úgy vegyél, hogy műhelybe elviszed 20-30 ezerét átnézik.

2019. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tlaszlo85 ***** válasza:
Szitává van mind rohadva. Biztos nem vennék olyat
2019. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Biztos van kivétel....Nekem azt mnodták hogy Németországbol vagy Ausztiából behozottak rohadnak. Amik meg Olaszországbol vagy Spanyolországbol jönnek be azok meg nem mert ott Nincs hideg tél és nem sóznak ami a mazdának az ellensége.

Meg elvileg amit Magyarországon használtak azok se rohadnak annyira.

2019. febr. 8. 12:37
 6/11 Dörmögő ***** válasza:
Sajnos úgy látom nagyon ragaszkodsz ehhez a típushoz. Felejtsd el, vagy tanulj a saját károdon. És nem csak a mazdáról beszélek, hanem minden olyan kocsiról ami híresen rohadós. Inkább vennék motor nélküli jó kasztnit, és tetetnék bele utólag motort minthogy vegyek egy olyan típust ami szét fog nállam rohadni. Műszaki problémát megold neked sokmindenki, de a rohadást senki nem fogja tudni megállítani. Sajnos sok rohadással nem fogsz tudni mit kezdeni, mert a dupla lemez közé bejut a víz, és a kaszni belülről rohad kifelé. Na ekkor van mikor cseszheted az egész kocsit úgy ahogy van.
2019. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ha találnék egy olyat amin nincs rozsda akkor érdemes megvenni?

Rozsda ellen is lehet tenni, mivel lelehet alvázvédőzni a kocsit és akkor megvédeném a rozsdásodástol.

2019. febr. 11. 23:59
 8/11 Dörmögő ***** válasza:
Én a saját véleményemet leírtam. Azt veszel amit akarsz. Annyian nem tudták megállítani a rozsdát ezen a típuson, de neked menni fog. Egyáltalán minek kérdezel ha már van döntésed? Hajrá.
2019. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyjd, van, aki szeret szívni. Ha itthon 9 hónap alatt el kezd rohadno egy mazda, akkor egyilyen autó biztos egyben lesz.

Totalcaron volt egy cikk, hogy is nézz ki itthon egy mazda itthon 9 hónap után. Kozelébe nem mennék még a márkának se, mert kb egy 10 eurós réteg hiányzik róla. Csak a mazda inkább nem fújja le.

2019. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor milyen kocsit ajánlanátok inkább??

23 éves vagyok, lehetőleg olyat mondjatok már ami télleg jol is megy, jol is néz ki és kb. 1-1,5 millio ft ba kerül maximum.

2019. febr. 15. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!