Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ráncfelvarrott focus mk2...

Ráncfelvarrott focus mk2 2008- jobbak rozsdavédelem szempontjából, mint sima mk2 2004?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de mivel fiatalabb, jobb esély van rá, hgoy szép állapotút talál az ember.
2019. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet szidni a francia autókat, én se vagyok oda értük, viszont miért van az, hogy 15-20 évet kibírnak rozsda nélkül. Ford, Mazda, Honda, Mercedes stb meg már 6-7 éves korára egy halom rozsda.. Aki műszakilag jó autót gyárt miért nem tud erre is figyelni?
2019. júl. 9. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
valamin spórolni kell
2019. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy autóra adnak 2-4 év garanciát.. aki megveszi, ennek letelte után jó eséllyel eladja, a gyártónak meg teljese mindegy, hogy 6 évesen, 180 000km-rel rozsdál-e az autó.
2019. júl. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez Németországban és flottás autóknál van így. Egy átlagember ha újat vesz itthon, általában 8-10évig azzal jár vagy mégtovább. Csak akkor adja el, ha törik vagy elkezd rozsdásodni. Persze értem amit mondassz, de ennyire nem érdekli az autógyártókat, hogy hogy ítélik meg őket? Akkor annyi új autó vétel se lesz a rozsda miatt.Legalábbis én tuti nem vennék olyat ami már fél évesen elkezd rozsdásodni. Pl:mazda
2019. júl. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!