Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hülyeség lenne 20...

Szerintetek hülyeség lenne 20 évesen lamborghini aventadort venni?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Van annyi pénzem, hogy egy használt, olcsóbb lamborghini aventadort megtudjak venni, viszont utána alig maradna pár millió forintom.

Az lenne a terv, hogy pár hónapig, max egy évig, használom az autót és tovább adom.

Azt leszámítva, hogy most egy kicsit komolyabb összegre tettem szert, teljesen átlagos életet élek, nincsenek nagy elvárásaim, csak egy kisebb lakást meg egy viszonylag olcsóbb autót szeretnék venni(a jövőben az eladott aventador árából).

Egyedül a lamborghini aventador van, ami már több éves, úgymond nagy álmom.

Ti megvennétek a helyemben az autót? Kíváncsi vagyok a véleményekre. Légyszíves normális válaszokat írjatok, a kérdés nem vicc.


2019. júl. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
20 évesen már nem foglalkoznék egy Aventadorral, ez tipikusan a 18 éves hülyegyerekek autója.
2019. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

igen hülyeség lenne

20 évesen nincs az emberben annyi rutin hogy egy ilyen autó gázpedáljának nemet tudjon mondani és biztonságosan vezetni


azt a pár millió forintot meg benzinkútnak ajándékozod ha megtanulod vezetni az autót

2019. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj hogy ízlések és pofonok én ennyi idősen vettem egy ferrari 488-at hogy milyen menő lesz vele siófokon csapatni de nem jött be. Kell 3-4 luxus autó mire rájön az ember hogy melyik jön be neki.
2019. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kellene. Kicsit hülyén néznék ki, amikor szöszmösz mackóban, nejlon zacskóval a kezemben megyek a Fillér Piac üzletbe olcsó parizerért.
2019. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem jön be, de nem zúztad porrá, viszonylag mérsékelt bukóval el tudod adni.

Én mondjuk itthon nem járnék ilyen kocsival, mert rettenetesen csípni fogja sok ember szemét, illetve nem sok értelme van a lambó kategóriába tartozó kocsiknak.

Közúton nem tudod kihasználni, nagy a forgalom, sok a kátyú, autópályán veretni meg nagyon tré. Az olyan kispályás, dzsipós.

Pályára megintcsak nem jó, mert egy radical harmad áron körbeautózza.

Befektetések se az igazi, mert túl sokat gyártanak belőle.

Egy valamire alkalmas: pózolni, meg vonzza a golddigger csajokat.

Végül is ízlések és pofonok.


Mielőbb vidd ki pályára kiismerni a mozgását, mert esőben egy pillanat alatt árokba tudod vágni egy picit nagyobb gázzal. ;)

2019. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:
59%

Jó poén lenne, lehetne vele csajozni stb, de:

Ha utólag kiszámolod hogy anyagilag mennyibe fájt ez a pár hónap mint tankolás, biztosítás, adó, esetleg gumi, mennyivel kevesebbért tudtad eladni mint amennyiért vetted, akkor 30 évesen valószínűleg a fejedet fogod a falba verni hogy miért nem értelmes dologra költötted a pénzed, hogy lehettél akkor f. hogy pár hónao májerségért egy ekkora lehetőséget eldobtál.


És akkor még nem is esett szó hogy eldobod valamelyik kanyarban és esetleg a maradék benzint tudod megmenteni belőle amit kannában hazavihetsz.

2019. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Én nem. Azért, mert nem látnám értelmét, hogy csak 1 évig villogjak egy Lamborghinivel, ha amúgy nincs pénzem fenntartani, szerintem teljesen felszínes, buta emberre vall. Kirakat rongyrázásnak érezném, színjátéknak. Illetve azért sem, mert mi van, ha valami miatt értékét veszti, összetöröm, más összetöri, aztán nem fizet, pereskedni kell, ami elhúzódik évekig, stb. Túl nagy kockázatot látok benne. Olyannak érezném, mint elmenni rulettezni az összes megtakarított pénzemmel, és feltenni a feketére.


Tőke az egyik leghatékonyabb eszköz még több pénz csinálásához. Túl nagy kockázatot látnék egy 1 éves Lamborghini tulajdonlásban, ha amúgy csak pár millióm maradna utána.


Ha okosan játszod ki a lapjaid, 10 éven belül kényelmesen hátradőlve vehetsz egy új Lamborghinit, amit meg is tarthatsz.


Csak okosan kell csinálnod és ebbe az is beletartozik, hogy nem a gyakorikérdéseken kérsz tanácsot.

2019. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a trollok sem a régiek már. :(
2019. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
72%
20évesen semmi sem lehet fontosabb mint egy aventadort venni!
2019. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább most kell venni mert 60 évesen biztos hogy nem vesz senki sem. Bár aki ilyet akar venni az nem itt fogja megkérdezni.
2019. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!