Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini Urus VS Porsche...

Lamborghini Urus VS Porsche Macan Turbo?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés? Milyen infót nem találsz meg google keresgéléssel?
2019. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
Inkább Infiniti Q60 ......
2019. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az Urus inkább egy Cayenne Turboval vagy méginkább Bentaygával van egy ligában, ha már a konszernen belül akarunk maradni.
2019. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En szerényen a panamerat választanám :)
2019. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mint azt az előttem szólók is írták, valóban nem egy kategória a kettő. Sem méretben, sem árban.

Így nehéz bármit nyilatkozni :)


Egyébként ha valami erős SUV-t keresel, akad azért választék bőven. Én nekem az URUS az kimondottan nem tetszik, cserébe olyan feltűnő, hogy nekem nem hiányozna hogy minden parkolóban 15-en körbeállják, és fotózgassanak mindenhol.

Sok alternatíva van erős SUV-ra. Személy szerint én az amerikaiakat legalább annyira preferálom mint a németeket.

(Jeep, Dodge...)

2019. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Ha erős SUV kell, akkor Magyarországon Audi SQ7 vagy BMW M50d.
2019. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória, de az Urus nagyon profi, odabasszós autó, a negatív előítéletek ellenére.
2019. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak azért az egyért nem vennék Urust, mert nagyon feltűnő autó és Magyarországon sajnos nagyon irigyek az emberek.

Jó, egy X5-re, Q7-re is köpködnek, de az legalább valamennyire "beleolvad" a tömegbe.

De pl. szomszédomnak az 50 milliós vadiúj S kupéja 2 hét után körbe volt karcolva.

2019. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Lamborghini Urus. Szerintem gyönyörű kívül belül, terepezésre is vihető, városban is megállja a helyét, és azért mégis csak a Lamborghini márka nevét viseli. 2 gond van: nagyon drága! Én ilyen 60 millió forintért láttam megbízható oldalakon, a másik, hogy nagyon sokat fogyaszt. Ez magánvélemény, légszi ne kövezezzetek meg mert valamit rosszul tudok! 🤷‍♂️
2019. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem 50-60 millás V8-as SUV-knál olymindegy a fogyasztás. Ez itt abszolút nem szempont.


Annyi, hogy az Urus minősége (legyen az külső / belső) biztos elmarad egy Porschéhoz vagy Bentleyhez képest.

Aki kicsit ért a kocsikhoz, tudja miről beszélek. Olasz. Ennyi.

2019. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!