Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetést kaphatok...

Milyen büntetést kaphatok azért, ha az úton lévő pocsolyába belehajtok, hogy telibe csapjam vízzel a járdán sétáló gyalogost?

Figyelt kérdés
akár szándékosan akár véletlenül

2019. júl. 10. 11:43
1 2
 1/15 Molyember ***** válasza:
100%
Mélységes megvetést, és édesanyád foglalkozásának találgatását.
2019. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egy bazi nagy követ a szélvédődbe, meg egy új fogsort aputól a régi helyett.
2019. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Semmit, mert akit lefröccskölsz úgysem fogja tudni leolvasni a rendszámodat, maximum anyukád fog csuklani.

Ha meg egy rendőr ezt meglátja akkor vétségért kiszabhat helyszíni bírságot 5-30 ezer ft között. de ha látta hogy fékezel és próbálod elkerülni a dolgot amit nem minden esetben lehet, akkor maximum szóban figyelmeztet ha megállít, hogy máskor jobban figyelj oda.

2019. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ha veled ezt tennék? Én tuti megfognálak, több órás műtét várna rád!
2019. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Semmit haverral akinek 316 compactja van (+chip) mindig ezt csináljuk, eddig semmi nem történt.


Annyi lényegében, hogy forgalmi vizsgán buktatnak meg ezért, nem tudom miért C jogsit amikor csináltam mondta az oktató, hogy erre figyeljek.

2019. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

#5


Milyen intelligens lehetsz a baráti köröddel együtt.

2019. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 veterán vas ***** válasza:
100%

Ügyes!!!

Sikerült az autós-gyalogos viszony egyik legszebb pillanatát elcsípni. Gratulálok, ha a közúti közlekedésben ez számodra a legfontosabb momentum!

2019. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó srácok mondjuk egy szakadt E36-al meg garázstuning chippelt szirsz**al nyilván ilyen kis hülyegyerek.


Gondolom itt ott r*had is a járgány.


Az ilyen kis csírákat imádom a földbe döngölni a pirosnál ^^

2019. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A felkészültebbeknél kő van.

Tapasztalat!

2019. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"akár szándékosan akár véletlenül"

Igen, akár véletlenül? Véletlenül át szoktál menni a piroson is, vagy véletlenül elfelejted megnyomni a féket? Mindig mondtam, hogy az autósok IQ-ja egy számjegyű.

2019. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!