Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetést kaphatok...

Milyen büntetést kaphatok azért, ha az úton lévő pocsolyába belehajtok, hogy telibe csapjam vízzel a járdán sétáló gyalogost?

Figyelt kérdés
akár szándékosan akár véletlenül

2019. júl. 10. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 meg még azoké is, akik általánosítanak.
2019. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*azoké
2019. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia igen rohad , de akkor is drift, kvázi nekem8 minket nem nyomx le soha városba mentünk már 190-et azrán ennyi. #5 voltam.
2019. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyit mész maxon még semmit nem jelent haver ;). Az enyém is megy 240-et de attól még nem gyorsulok le egy GTR-t.


De hogy a ti nyomorult kis fostaligátokat lealáznám az biztos.


Menj szépen vissza pancsolni inkább. Azt élvezitek úgyis.

2019. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13


És erre ilyen büszke vagy? Te még annál is menthetetlenebb vagy, mint amit először hittem. Szívesen leülnék veled beszélgetni, hasznos tapasztalat lennél egyetemi tanulmányaimhoz. Ha elég érdekes vagy, még akár a diplomamunkám is lehetne belőled.


Írj, ha érdekel a lehetőség!

2019. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!