Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az ORFK által küldött...

Ha az ORFK által küldött levélben nem írják a pontokat csak csekk van, akkor nem kaptam pontot, igaz?

Figyelt kérdés

Kaptam egy gyorshatás csekket, mint az autó üzembetartója. Pontokat nem írnak benne.


[link] ez alapján 6 pontot kapnék.


2019. júl. 10. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

mégis hogy a lópikulába kapnál pontot, ha azt sem tudják ki vezette az autót?


amúgy napi szinten kérdez valaki a pontokról, elég lett volna azokat elolvasni, és kiderül, hogy csak akkor kapsz, ha helyszínen bírságolnak meg...


amúgy nem értem mit kell ezzel foglalkozni, aki csak kicsit is normálisan közlekedik, sose fog annyi pontot összeszedni, hogy baj legyen

2019. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# 1, sosem kap annyi pontot? 3 pont egy irányjelző. És 3 év után évül el. Magyarul ha évi 2x nem indexelsz már bszhatod a jogsidat.
2019. júl. 10. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
és hány embert ismersz akit index használatának elmulasztásáért büntetőponttal jutalmaztak?
2019. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Rendőrautó mögött ment egy mezei autó a buszsávban pont a mai nap. Szerinted foglalkoztak vele? Majd pontosan az irányjelzés elmulasztásáért sikerül valakinek összeszednie 18 pontot.
2019. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
off: nem lenne egyetlen bmw sem az utakon, mert nem lenne, aki vezesse őket XD
2019. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!