Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Motort szeretnék vásárolni 125ccm . Eddig 3 motort néztem ki: Honda cbf125; Yamaha ybr125;Yamaha dt125. Viszont a problémám az hogy 189 cm vagyok, nem vagyok benne biztos hogy a cbf-en és a ybr-en elférek. A dt viszont sokat fogyaszt. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: motor, Yamaha, Honda

júl. 10. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és azt kihagytam hogy ez lenne az első motorom :D

# 1/4Időpont júl. 10. 19:36 Privát üzenet

Tessék a teszt. Azt írja a fő cím hogy:

P....t köszörülni igenis jó.

(kikellett pontozni a szabály miatt)

Én is inkább egy Honda PCX 125-öst vennék.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 10. 19:52 Privát üzenet

dt lenne a jó csak sokat fogyaszt? akkor yamaha xt vagy wr ezek nem fogyasztanak sokat és még megbízhatóak is

ezért nem jó ez a holnap veszek egy motort hozzáállás mert nem nagyon tudsz semmit a motorokról és jönnek ezek a kérdések

én több mint fél évet nézegettem, olvastam a motorokról hogy melyiket vegyem és így is majdnem mellényúltam

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 11. 07:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszi a segítséget

# 4/4Időpont júl. 13. 08:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit fogyaszt egy Yamaha DT80 100km-en?
Egy full gyári 50-es yamaha aerox kb mennyit fogyaszt városban, ha ésszel használják és nem 0-24 nyélgázon?
Az új 4 ütemű 50-es Yamaha Neo's mennyit fogyaszt? A neten sehol nem találom, ilyet akarok venni, van valakinek tapasztalata esetleg ilyen motorral?
Miért fogyaszt ennyit az Aeroxom?
Yamaha dt 125 milyen motor? Mennyit fogyaszt? Megbizható? Mekkora a szervíz igénye? Lehet hozzá kapni alkatrészt? Stb.
Yamaha jog 2ja teljes motorfelujjitás után mért fogyaszt sokat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!