Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fogyaszt ennyit az Aeroxom?

Miért fogyaszt ennyit az Aeroxom?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Aeroxom aminek szerintem borzaszto sok a fogyasztasa. Most 86 kilometert ment 5liter(teli tank) benzinnel. Normális ez, mitől fogyaszthat ennyit? Egy Leo Vince Zx kipufogo van rajta meg egy mallosi variator, azonkivul minden gyari. Haverjaimnak kb ugyanezzel a felepitessel nyelgazon is kijon 3-3.5 literbol. Mit lehetne tenni hogy ne fogyasszon ennyit?

2017. dec. 7. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyivel mész vele?
2017. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki jól elcsavargatta a benzinadagoló csavart.
2017. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te meg mondd azt nekik hogy a tied meg 2.5 litert eszik.

Mérgelődjenek ők.

2017. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha városba használod 5 km-es távokon ahol be se melegszik, ott elhiszem hogy letol 5 litereket 100on nyelezve
2017. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1- Varosban tartom vele szinte mindig a megengedett 40et, itt a lakott teruleten beluli fouton szoktam 60-65 el hogy ne tartsa fel a forgalmat.

Nekem nem az a lenyeg hogy a tobbiek mit hisznek, hiszen attol nem fog kevesebbet enni.

2017. dec. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!