Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg melyik a legmegbízhat...

Jelenleg melyik a legmegbízhatóbb középkategóriás új autó a piacon?

Figyelt kérdés
A keretem 15 millió forint, 10-15 évre venném és szeretném hogyha nem romlana el három havonta mint a ma kapható új autók.
2019. júl. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik az az új autó ami három havonta elromlik, ha szabad tudni? Nincs ilyen - a megbízhatósági statisztikákban azért jöhetnek elő ilyen számok, mert azt is hibamezőbe illőnek tekintendő, ha a szórakoztató elektronika lefagy vagy melegebb levegőt fúj a klíma, mint kéne, de egyébként az új autók 99%-ával évekig lerobbanás nélkül lehet közlekedni (megfelelő szervizelés mellett). A maradék 1% meg a balszerencse.
2019. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kék Toyota Yaris
2019. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2018.02. havi az autóm, újonnan vettem. Igaz ez csak alsó-középkategória, a kérdésben kiírtnál alacsonyabb árfekvéssel. Soha, a legkisebb problémám se volt még vele. Szervizben eddig egyszer járt, az első éves szervizen.

Szóval ezek szerint szerencsém volt, mert engem sem érintett ez az állítólagos "3 hónapos szabály". Amiről egyébként most hallok először.

2019. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as milyen márka?
2019. júl. 10. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Mesélj erről a három havonta elromlik dologról, kérdező! 15 millió forint komoly vagyon, én nem tudom, te hol élsz és mit akarsz venni...de ennyiből már kapsz két db Mercedest is. Az meg, hogy 10 év múlva milyen lesz, azt majd akkor lehet megmondani. Ez egy nagyon buta kérdés, ne haragudj.
2019. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!