Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti használtok bukósisak alá...

Ti használtok bukósisak alá vezeték nélküli fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint az Airpods, Sony WF1000X, JBL Free X, tehát a lehető legkompaktabb és ténylegesen vezeték nélküliekre. Mennyire használhatóak ezek bukósisak alatt, nyomnak, elmozdulnak vagy kényelmes? Leginkább podcastokat, rádiós műsorokat hallgatnék, másodlagosan zenét és utolsó sorban használnám telefonálásra, de azt hanyagolnám amennyire lehet. Nem szeretnék bukóba való headsetet, ncomot, nem tetszenek, sok hátránya van szerintem, tehát kifejezetten a fent említett dolgokra lennék kíváncsi. Köszi
2019. júl. 10. 22:09
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

én nem mert egyrészt a motor hangját és amennyire hallom a környezetemet szeretem hallani,másrészt meg olyan hangos a motorom hogy úgy sem hallanám a zenét normálisan.


de tényleg nem jó ötlet szerintem,így is elég veszélyes,toppon kell lenni motoron annyi veszély forrás van,én nem venném el a hallássom inkább.

2019. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legnagyobb kreténségnek tartom, még azokat is büntetném, akik autóban (!!) vezetnek fülhallgatóval.
2019. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne hidd, hogy bárki rádiót hallgatva vagy anélkül az autójában többet hall a környezetéből. Szerintem tiltsuk be az autók hangszigetelését, mert nem halljuk tőle a környezetünket...
2019. júl. 12. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak emiatt mondom. Alapból abszúrdnak tartom, hogy egy autóban füllhallgatóval ülj, motoron méginkább.
2019. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem pedig még mindig olyan véleménye érdekelne, aki használ.
2019. júl. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!