Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1. 0 ecoboost 2012...

Ford Focus 1. 0 ecoboost 2012 világítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt 7 éves Focust a világításnak van egy zavaró szépséghibája... kétlem hogy gyárilag ilyen... a világítás kapcsoló "ki" állásban a fényszóró rendesen világít... a többi állás rendes. Lényegében nem tudom lekapcsolni a világítást. Vigyem szerelőhöz vagy esetleg én is tudok csinálni neki valamit?

2019. júl. 16. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg egy biztosíték?
2019. júl. 16. 19:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez gyárilag ilyen?
2019. júl. 16. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki állás alatt egy ilyen O vagy 0 alak van a kapcsolón, arra gondolsz? Vagy valami hasonló, 2012 óta kötelező a nappali menetfény a kocsikon, ezért szerintem kikapcsolt állásnál is van lámpád.
2019. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A transitok is ilyenek. Esetleg ford szervízben lehet rajta diagnosztikával módosítani. De ott se biztos. Sztem kérdezz meg egy ford szervízt.
2019. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a "O" állásba világít. De ha gyárilag ilyen nincs gond. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 17. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!