Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson nehezen indul, mi...

Simson nehezen indul, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy hosszú gyújtás javitáson van tul a vénkislány,tokeletesen müködött (mindent cserelni kellet egy zarlat miatt) tokeletesen indult,3 szivato utan hidegen melegen poccre indult. par napja tele tankoltam egy MOL kuton, keverek miegymas megfelelo dozisban,azota produkalja a kovetkezot; a kutrol se tudtam kifordulni

Hidegen 1-3 szivatos rugasra indul,melegen ha szivatozok nem indul,ha nem szivatozok akkor se indul. Neha ha egyet szivatozok beindul. Minden alkalommal husz rugasra se tortenik semmi.Viszont tolásra egybol paszentul nem fullad nem kohog minden tokeletes. Emellet eszrevettem hogy hajlamos csopogni a benzincsap menetkozben,az ulepitotartalynal.

Ellege biztos vagyok hogy uzemanyagellatas, de meg nem volt idom ranezni. Hol kezdjek kutakodni?


Mielott tankoltam egy hetig nagyon szaraz volt a tank esnugy mentem el hogy a garazsban allt, es a benzincso szelen olaj szinu szennyezodest lattam,mintha dus lett volna a keverek es az okozna,de nem fullad meg semmi mint amikor dugul a karbi.


Minden otletet varok szeretettel



2019. júl. 18. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

" Emellet eszre vettem hogy hajlamos csopogni a benzincsap menetkozben "

"Ellege biztos vagyok hogy uzemanyagellatas, de meg nem volt időm ranezni "

Szerinted hol kellene kutakodni?

Háromszor kellett neki szaladnom hogy ilyen hibásan , ékezet nélkül letudjam írni mint ahogy te.

2019. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.) Szüntesd meg a csöpögést.

2.) Mivel melegen tolásra indul gyujtás kell legyen.

3.) Ha nem gyújtás akkor karbi. A kétütemű már csak ilyen egyszerű lélek. Szóval ha a csöpögés megszüntetése után is fennáll a hiba, nézesd meg a karbit hozzáértővel.

2019. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!