Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Áthajtottam egy piros lámpán,...

Áthajtottam egy piros lámpán, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Késő éjjel egy forgalmas belvárosi kereszteződésbe egy busz takarásában beváltottam a lekanyarodó sávba és csak utólag vettem észre hogy a piroson hajtottam át feltehetően. Véda nem volt,térfigyelő és egyéb kamerák igen,de ezek is csak szemből láthatták az esetet(google maps). Azon felül hogy balesetveszélyes ha tényleg piroson mentem át, számítsak csekkre vagy szerencsém volt mert kamerák alapján nem fognak büntetni?

2019. jún. 25. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nagy valószínűséggel semmire.
2019. jún. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Arra számithatsz amit már a másik 3 millio szórol szóra ugyan ilyen kerdesnel leirtunk....azaz semmire!
2019. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha helyszínen nem lett belőle baleset vagy helyszíni bírság, akkor 99,99%, hogy megúsztad.
2019. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána sárgára számits, majd zöldre.
2019. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!