Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyagszintjelzővel el nem...

Üzemanyagszintjelzővel el nem látott motorkerékpárnál hogy lehet a legpontosabban megsaccolni, hogy mennyit mehetek még?

Figyelt kérdés
Ki lehet nevetni, de én akkoris most találkozok ilyennel először. Kezdő motoros vagyok, motorvásárlás előtt, A1-es jogosítvánnyal. Magas vagyok és mackós, sok motoron viccesen mutatnék emiatt. Városi endurókat néztem eddig, mint például a Suzuki RV 125 VanVan és a Yamaha TW 125. Ezek nagyon tetszenek, de egyiken sincs üzemanyagszintjelző. A kilométerórát kell nézni ilyenkor, hogy mikor járok az elméleti hatótáv vége fele?

2019. júl. 20. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, telitank + mérés...


+ le is lehet csavarni a kupakot és belenézni, persze ne gyufával világíts bele :D

2019. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1x meg kell mérni, hogy tartalékkal mennyit tudsz elmenni. Később amikor átfordítod a benzincsapot tartalékra, akkor is annyi lesz.
2019. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!