Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel Honda accord vagy vw...

Dízel Honda accord vagy vw passat (b6) dízel?

Figyelt kérdés
2005-2008 as évjáratúak, melyiket lenne érdemesebb megvásárolnom? esetleg tudnátok írni típushibákat? mennyire megbizható az autó,szervízigénye,stb

2019. júl. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

B6 Passat típushiba:

Turbó geo letapad, egr tönkre megy, leállító csappantyú áttételezése elnyíródik, siemens pd elemek korán elhaláloznak, olajszivattyú meghalytótengely elkopik, a coolercsöveket elrepeszti, tandempumpa is gyakran megfekszik, a kettőstömegűt úgy eszi mint mókus a mogyorót, a nem szakszerűen beépített pd elemek miatt eszi az olajat.

Ezeken kívül kományoszlop zárhiba, elektromos kézifékhiba, fűtésállító csappantyú szervomotorhiba, légzsákhiba, fényszóró foncsor szétégés, hátsó lámpa ledkarikák tönkremennek, az összes gomb és kapcsoló gusztustalanul mállik.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de van még baja bőven.


Az accordot nem ismerem.

2019. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha sz4rt veszel akkor ezzel mind találkozni fogsz. Ha meg a kínálat tetejéről veszel rendes autót aminek volt gazdája és idejében megkapta azt amire szüksége volt, akkor ennek a töredékével sem találkozol. Nekem egy 2008 második havi B6-om van, a hírhedt BKP motorkóddal. 2017 őszén került hozzám, akkor 106ezer km-el, azóta belehajtottam 50ezret különösebb problémák nélkül. Igaz majd egymillióval vettem drágábban mint amennyiért akkor a legolcsóbb B6-ok mentek.
2019. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat ,esetleg meg ha valaki tudna valamit írni kérem ne hagyja magában:)
2019. júl. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!