Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm AM6 blokk hiba, nem...

50ccm AM6 blokk hiba, nem indul vagy ingadozó alapjárat, mi a baj?

Figyelt kérdés

sziasztok

következők a jelenségek:

elmult 100km-ben a motor ereje lecsökkent, elötte ment 85-el, most 60-al fulladozva 4esbe a fordulat végén. ez idő alatt kb 4x tisztítottam ki a karburátor, mert nem indult sehogyse. kitiszítottam a fuvokáit és magát a karburátort, utána mindig elindult, de 4. tiszításra már ezután is nagyon ingadozó volt az alapjárat, meg nem volt már semmmi ereje. továbbá a korábbi fordulatszámnál tovább lehet huzatni a motort, mondjuk 3asba 49et ment, most 54ig is ki tudtam huzatni aztán fulladozik.

nem tudom, hogy számít-e de amikor berugom a motort akkor üresbe a motor kattogó hangot ad ki, sebességbe megszünik, és ha gázt huzok üresbe, sürübb a hang. ez az indítások 20%-ba fordul elő kb. mikor leállítom, újra berugom jó lesz.

hozzáértő ismerősöm szerint érzésre jó a kompresszió. tudom, meg kell mérni órával, DE mivan ha jó a kompresszió? mi lehet a hiba oka?



2019. júl. 21. 20:13
 1/1 huslevess válasza:
Van benne olaj?
2019. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!