Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Phaeton jó autó?

Volkswagen Phaeton jó autó?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok.
2010. júl. 11. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pályára igen.
2010. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából, ha lenne annyi pénzem h állandóan a szervízbe járkáljak vele akkor jó autónak tartanám. Mondjuk nekem tetszik, mert kib.ottul jól néz ki.
2010. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már 20 millió körül vennék autót biztos nem népautót vennék, lehet az tuareg meg fétön vagy akármi :D

Használtan meg pláne nem venném meg.

2010. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem rossz, de mindig is csak egy VW marad.
2010. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, csak marha nem benzines motor van bennük.

Nyilván nem keveset eszik.

2010. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne gigaüber 5 literes V10-es diesel is.
2010. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó kocsi. Tudom, hogy megbukott, mint sorozat, de éppen ettől lesz előnyös a megvétele. Tudtommal ugyanolyan jó autó, mint egy S-Merci, vagy egy 7-es BMW, de messze olcsóbban hozzá lehet jutni.

Senki nem szzól meg érte, ellentétben az előbbi márkák tulajdonosait, mondván: "hülye bunkó!

A ritkasága és kevésbé felkapott helyzete miatt a tolvajoktól sem kell úgy félteni, mint egy másik autót.

Végezetül: "nagy dög" kocsi, ami tekintélyt ad neki mások előtt és biztonságérzetet a használójának.

2010. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban van olyan jó, mint egy 7er, vagy S-class. Sőt! Talán jobb! Csak egy gond van vele, konkrétan én nem vennék ilyen autót. BMW-ből 5er, MB-ből E-class. DE! Ha egy 7ert akarnék venni, akkor inkább megvenném a Phaetont!
2010. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!