Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól gondolom ezt az autóval...

Jól gondolom ezt az autóval csajozás témát?

Figyelt kérdés
Hogy sokan azt hiszik menőek egy BMW-vel, mert hisz BMW közben gold diggerekre kevés mert régi 2001-es roncs... tuning fanatikus tetkós "segg ott van" csajokról akik értenek is valamit az autókhoz meg nem varázsolja le a bugyit, mert őket jobban felizgatja egy maxra kitunigolt "nagyon gyors és vagány" Seat Leon vagy VW Golf GTI.

2019. júl. 22. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi seatot és vw-t is lexarják, akik erre buknak ott a vételár a lényeg.
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik csaj olyan az bukik a jachtra is meg a magán helikopterre is. Sőt inkább ezekre és nem egy 20 éves németből lefingott bmw-re.
2019. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Megmondom öcsém a tutit. Nagyapám fekete csepel biciklije a volt nyerő. Nézz szét te is az ősöknél, hátha be tudsz szerválni egyet! Hidd el nekem, az öreg rókának! A minőségi muffok értékelik a retrót!
2019. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D. Brasco ***** válasza:
80%

Hány éves vagy?15?

Na mindegy....majd idővel rájössz,hogy autóval csajozni max a riháknál lehet,azok meg pont leszarják hogy fóvé vagy bélyemvé...ugyanis az ilyeneknél csak egy a lényeg,hogy süssön az autóról hogy méregdrága,minden mas masodlagos

2019. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Golf meg 3-as béjemvéj ugyanaz,ne is különítsd el...Ugyanakkora gyökér hülyegyerekek járnak mind a kettővel,magyarországon ez a két fő boyracer autó,a csajok meg erre nem buknak!Max ilyen 15 éves 15 colos lyukkal rendelkező kiszuperált ribiket szedhetsz fel mind a kettővel...Ha tényleg valami értelmesebb nőket akarsz felszedni akkor egy nagyobb kategóriás újabb kocsival kell próbálkozni!Minimum egy e60,w211,A6 c6,phateon,újabb volvo s60/s80.

Amúgy meg nem értem minek kocsival csajozni,nekem ez sose jutott eszembe,nem vagyok egy adonisz,de sose kellett kocsi,elég volt,ha odamentem dumáltunk,megismert,stb...A kocsival csak a gyáva kutyák csajoznak akiknek kicsi a kukijuk...

2019. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Az már rég rossz, ha egy csajról az autód varázsolja le a bugyit helyetted.
2019. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
hát ő igen, a tuning leonnal is körberöhögnek...XD
2019. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen tuning show-okon a bikinis csajok miért feszítenek régi tuningolt kocsikkal mint egy Leon? Szép az maxra gyúrva.
2019. júl. 23. 08:47
 9/16 A kérdező kommentje:
És még sexy autómosást is csinálnak és nem csak az általatok felsorolt kocsik kapotáján de azért köszi a válaszokat :)
2019. júl. 23. 08:50
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Most nem azért, de olyan primitív nő, aki csak a pénzre hajt és egy öreg relatív olcsó bmw-től esik le a bugyija, mert ettől azt hiszi, hogy ettől hú de gazdag menő pali vagy, nekem nem igazán kéne. Ha meg csak "dugványozni" akarsz, azt megkapod az út szélén is olcsóbban mint egy öreg bmw ára.
2019. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!