Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek ralli pályának nézik a közútat? Láttam már egykerekező motorost, meg olyat, aki direkt ráhúzza, hogy minél repedtebb hangot adjon ki a kipufogó? Ezek az emberek "élvezik" ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
Rendőr ilyenkor meg sosincs.Olyat is láttam már,hogy a rendőr szeme előtt ment át a piroson az autó,az meg inkább elfordította a fejét.
2019. júl. 23. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítás:A láttam már kezdetű mondat végén pont van,és nem kérdőjel.Elírtam,bocsánat.
2019. júl. 23. 18:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Most már rájöttem.Rossz kategóriába írtam lehet.
2019. júl. 23. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ezek az emberek "élvezik" ezt szerintetek?"


Mindenesetre erősen valószínű, hogy nem szülői nyomásra van nagy és repedt hangja a kipufogónak.

2019. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.Kérdés,hogy mit lehet tenni szerintetek?Zajvédőt szoktak a legtöbb helyen tenni,de azt meg sok helyen nem akarják ,mert csúnya.Ez szokott lenni az indok.Magyarul nincs megoldás.Vagy maximum az,hogy az ember befogja a fülét,nem törődik velük,megszokja,vagy csendesebb helyre költözik.Nem a ralli pályán vagánykodik általában az ilyen közlekedő,hanem direkt a közúton,gondolván,hogy megteheti.Ez a dühítő szerintem.
2019. júl. 24. 10:22
 5/6 anonim válasza:
57%
Még a legnagyobb átmérőjű ököl méretű autókipufogónak sincs akkora hangja hogy így túlreagáljuk a dolgot (motoroknál azért már igen, mégse hívják a rendőröket minden elhaladó chopper-re). De ez pont olyan kellemetlenség mintha néha bevered a lábad az asztal lábába, mégse hívod a mentőket. Tudom csak azért mert más élvezi jól el kell baszni a kedvüket, tipikus.
2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mifelénk elég forgalmas az út,mellette lakunk,sok ilyet hallani egymás után sokszor.Meg még motoros bolt is volt erre.Kismotoros,meg Harley Davidson szalon is.Elköltözni nem tudunk csak úgy,nem is nagyon vennék meg a lakást pont a zaj miatt,bár sose tudni.
2019. szept. 6. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!