Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mire érdemes...

Forgalmi vizsgán mire érdemes figyelni Székesfehérvár területén?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például vannak olyan utcák, táblák (akár takarásban), melyekre különösképp érdemes odafigyelni? Esetleg aki itt vizsgázott, tud adni tippeket, mire érdemes odafigyelni?
2019. aug. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Forgalmi vizsgára így nem lehet készülni.

A gyakorlások lényege az volt, hogy tanulj meg figyelni, nézz, és láss, helyesen reagálj a ltottakra.

Előre azt sem tudhatod, merre mentek majd a vizsgán, nem is az a fontos, de ha az oktatód normális volt sok érdekes helyet megmuatott, "ha a vizsgán erre jövünk" címszó alatt (mert ő sem tudja még, hogy merre mentek)

A közlekedésben meg számolni kell a változásokkal, lehet tegnap még nem volt ott egy tábla, ma már ott van... a többi közlekedő meg pillanatonként teremthet új helyzetet, és a vizsgán az lesz a lényeg, hogy azokra a helyzetekre hogyan reagálsz - ezekre nem lehet elméletben készülni, ne bonyolítsd a dolgot azzal, hogy fölöslegesen akarsz betanulni egy egész várost, figyelj, nézz, láss, cselekedj helyesen.

2019. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oktatót megkéred, hogy néhány forgalmi útvonalat járatok be.

The end.

2019. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól tudom csak 3 jobbkezes útkereszteződés van, egy a Toronysoron, egy a Béke téri sulinál, és egy valahol... azt már elfelejtettem. :D
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!