Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hova teszitek a kocsikulcsot...

Hova teszitek a kocsikulcsot a szabadstrandon?

Figyelt kérdés

Amióta kocsit cseréltem, most először megyünk szabadstrandra. Ott ugye nincs értékmegőrző. Eddig sima mezei kulcsom volt, tehát fürdőruhára kötöttem, és a vízben is velem volt. Mostani kocsikulcsom távirányítós, így gondolom azt nem kellene megúsztatni. A cuccainknál nem szívesen hagynám, hátha gyalog kell hazamenni...


Hogy lehet ezt jól megoldani, hogy ne váltásban kelljen pancsolni? (Velencei tó amúgy)



2019. aug. 10. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Vegyél egy ilyet, és vidd magaddal a vízbe:


[link]

2019. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi a táska legaljára szoktuk tenni.

De vannak ilyen life-hack videók, hogy üres naptejes flakonba meg használtnak látszó pelenkába rejtik.

2019. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

A fenébe, túl hosszú a link.

[link]

2019. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Én otthon hagyom a fiókban, és nem vagyok lusta, lesétálok a vízig. Két legyet ütök egy csapásra, így bátran fröccsözhetek is.
2019. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Barnabas333 ***** válasza:
73%

4-es ha 100kmre van a tó nem tudom, hogy oldod meg.

De mi úgy szoktuk, hogy a párom ritkán megy be a vízbe vagy ha igen akkor úgy fürdök, hogy rálássak a cuccainkra.

2019. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Én egyszerűen nem szoktam autóval a strandra menni.


Egyébként veszel egy olyan vízálló tasakot, mint amit a #3 válaszoló linkelt, és beviszed magaddal.

2019. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, ez jó tipp. A Balcsin ez működik, mert férjem mamája közel lakik a parthoz. De BP-Velencei tó azért nem a lesétálok kategória...
2019. aug. 10. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
berakom a táskába a telefonnal és pénzel együtt. és reménykedek ott is marad, de egyáltalán nem izgulok miatta. Az autó nem fog elindulni csak a kulccsal, bár ha elviszik nagyon megszívom mert mehetek haza a pótkulcsért, telot meg tudom nézni hol jár éppen nélkülem.
2019. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Hüle leszek, de másolni ilyen kulcsot nem lehet? És az nem távirányítós tehát beviheted a vízbe.
2019. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én amilyen vagyok, egy reklám szatyorba tenném és elásnám egy fa mellé ,bele egy papírt, nem a tied, ne piszkáld. :D
2019. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!