Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha semmit...

Szerintetek az baj, ha semmit nem értek a traktorokhoz, de egyenesen imádom a Rába Steigert? Az a nagy magyar a hogy felbőg a motorja, stb.

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Óriási baj, nem tudom hogy képzeled. A Rábát csakis hozzá értők szerethetik.
2019. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Baj.
2019. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vezetni egyáltalán nem szeretném, de olyan felemelő érzés, amikor elrobog az utcán. Sajnos felénk nagyon ritkán látni. Úgyhogy nem kell leszólni!
2019. aug. 17. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

A nagy magyar csoda egy USA licens, nem árt tudni...


Egyébként a strapabírásán, igénytelenségén kívül nem sok előnye volt, szóval hasraesni nem kell tőle, mai szemmel nézve meg fel sem veheti a versenyt egy univerzális traktorral

2019. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, hogy amerikai licenc, Steiger Cougar 2. Mégis a legnagyobb magyarrá vált a hazai fejlesztők jóvoltából.
2019. aug. 17. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit fejlesztettek rajta? A magyar feliratot?

Kb. mintha a John Deere traktort "Szarvas János Mezőgazdasági GÉpgyár" felirattal adnák el.

2019. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magyar Rába futómű, Rába Man motor stb.
2019. aug. 18. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:

MAN motor, maradjunk annyiban, licencben készült.

Futómű meg... egy traktornál, hagyjuk.

2019. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem baj!

Sőt volt egy ilyen akit ismertem. Semmi köze se volt a mezőgazdasághoz, traktorokhoz de imádta a Rába Steigereket. Megbeszélte egy termelővel, hogy 1-2 óráig vezethesse munka közben (persze a vezető mellett)). Ami sikerült is neki, így lett egy Boldog napja.

2019. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó! Februárban beülhettem egy másik faluba tartozó ismerősöm Rábájába. Le is vagyok vele fényképezve.
2019. aug. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!