Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most fogom lerakni nehéz...

JagoTlaloc kérdése:

Most fogom lerakni nehéz pótkocsira a jogsit. Hogyan mit és hol?

Figyelt kérdés

Kezdőként melyik/milyen céget ajánlotok? Illetve belföld vagy pedig külföld, mindkettőre vevő vagyok. Totál 0 kmes vagyok 23/F

Üzenetben is szívesen társalognék erről valakivel.



2019. aug. 23. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulás ak szotyi 1-2 évig. Utána irány külföld, ha beszélsz angolul, németül.
2019. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem meg direkt kamionos német nyelv könyvet, angolul pedig alapfokon beszélek. Tehát azt javasolod, hogy itthon kezdjek 1-2 évig? Multi céget javasolsz?
2019. aug. 23. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most csinálom a nehéz pótot :), szeptemberbe már rutinozok :) nehéz? Én silós céghez megyek majd ha sikerül a páv, ha nem akkor a román Wabihoz, oda nem kell Páv, mert külföld.
2019. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem megvan a Páv 2 vizsga szerencsére :) múlt héten tettem le
2019. aug. 24. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Betanulni menj el a wabihoz szerintem .
2019. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Betanulásra jó a Wabi. Én is náluk kezdtem belföldön (Penny). Napi 6 tolatás, békázás. Havi több 100 ezres fizetést ne várj tőlük. Arra jó, hogy megbarátkozzál a kamionnal, gyakorolj egy kicsit.
2019. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as, eléggé szar ám a silózás. Csak szólok.
2019. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
mert a "román" révész jobb mint a Wabi mi? (révész -> silós) Csak szólok hogy még mindig km-után kapod ott a fizetésed :D És a silózás is eléggé egy szopós munka, eldugul aztán oldjad meg... meg azt is mosni kell, néha kézzel! Páran már leforrázták így magukat, nem beszélve amikor beöltözöl védelmi ruhába és kint 40 fok van, bent a tartályban 50 a ruhában meg 60 :D
2019. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!