Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti ingyen tennétek ilyen...

Ti ingyen tennétek ilyen szívességet?

Figyelt kérdés

Elvinnétek pl. suliba haverotokat/legjobb barátnőtöket kocsival, hacsak neked lenne még jogsid?

Vagy akármikor ha egy helyre vezet az utatok?



2019. szept. 20. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanoda megyünk, vagy egy darabig ugyanaddig, akkor igen. Amúgyis arra mennék eleve, miért legyek paraszt?!
2019. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri alkalommal simán.

Ha viszont rendszeresen velem utazik vagy egy hosszabb utazásnál örülnék ha beszállna a benzinköltségbe.

2019. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Jaja, én az osztálytársamat vittem.. nem csinálnám még egyszer, hogy 2 éven keresztűl hurcoljam és nem tudom a beteg zeném hallgatni.


Csajt nem, csak akkor ha van belső kamera külső nem jó, rám fogja, hogy fogdosom meg egyéb amit szoktak, nekem nem ér börtönt a kedvesség.

2019. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem igazán, egyrészt az autó már kb olyan mint a házad, ott sem engeded gondolom senkinek sem hogy lefürödjön, főzzön egy kávét magának, TV-zzen. Na ilyen az autó is, abba minden forint a Tiéd/enyém amiért én dolgoztam, családtagra is rászólok ha a jelenlétemben durván kezeli a váltót mondjuk, pedig megbíztam hogy vezessen Ő ha olyan helyre megyünk ahol jártas.


Az üléseket ne ülje már ki egy idegen, nyilván komoly barátnő az kivétel, mert ha olyan akkor a csak a család része.


Anno engem is beakartak rántani ilyen ingyen körökkel, de megmondtam világosan mindenkinek hogy adsz egy 2-3e ft-ot és félig elhozlak, el éred a buszod, rögtön jött a duma hogy "Jóvan már neked könnyű, úgyis arra mész, miből tart megállni" csak hogy ez nem így megy.


Én így látom.

2019. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
91%

Én balek vagyok: naná hogy elvinném.

Nélküle is arra megyek, nélküle is fogyasztana az autó....

2019. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Igazabol attol fugg, mennyire birom az adott embert. Ha idegesito, nem biztos, hogy minden reggel szivesen hurcolnam, en ereznem rosszul magam, ha elutasitom.

De ha jol elvagyunk, miert ne? Ugyanarra megyunk, nem tesz semmit.

Ha van idom, akkor par alkalommal, ha szorult helyzetben van, elvinnem szivesen mas utvonalon is ingyen.

De minden nap kulon nagy kiterot tenni penzert sem.

2019. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már felnőtt vagyok, nálam erősen kedv függő.


LEgutóbb nem volt kedvem dolgozni, elvittem munkatársam a szervizbe a kocsijáért. Vagy ha jön ismerős egy úton például vidékre akkor elviszem.


Nekem is tettek már szívességet, volt ismerős aki felajánlotta, hogy egy hosszatt teljesítménytúra után kiugrik értem, ha nem érném el a buszt. Vagy szomszéd is kijött elém míg csak vonat volt.


De összességében nem szeretem a kocsiban a társaságot, alig 1 éve van jogsim, nincs nagy rutinom, jobban tudok figyelni, vezetni ha egyedül vagyok, sokkal jobban ki is kapcsol.

2019. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyámat is csak pénzért. Mit gondolsz?
2019. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedvem, elviszem, ha nincs, akkor nem. Néha talán, mindig biztos, hogy nem.
2019. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ugyan oda megyünk és alkalmi a dolog, tehát nem minden nap, akkor simán. Ha kerülni kell és minden nap kellene csinálni akkor nem szívesen.

Többek között azért tartok fenn autót, hogy akkor és oda menjen amikor akarok, nem pedig másokhoz akarok igazodni. Akkor járhatnék busszal is

2019. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!