Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell elkezdeni a KRESZ-t?...

Hogy kell elkezdeni a KRESZ-t? Hova kell menni?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni a KRESZ-t de fogalmam sincs hogy mit hogyan kell csinálni.

Nagyon meg köszöném ha valaki leírná hogy mi a teendő ha valaki el szeretné kezdeni a KRESZ-t. 17/L



2019. szept. 23. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit rossz kategóriába írtad ki. Egyébként annyi a dolgod hogy bemész egy neked szimpatikus autósiskolához mint pl az ati vagy bármelyik és szólsz, hogy szeretnéd elkezdeni a kreszt. Ők kérdezni fogják hogy neten, vagy bejársz-e, és onnantól annyi a dolgod hogy kifizeted a tanfolyamot (ami olyan 40-45.000 ft) és bejársz/neten tanulsz.
2019. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában? Attól, hogy 17 éves vagy, még el kellene tudni dönteni, hogy a KRESZ vizsga letétele az nem a Bőr- és hajápolás kategóriába tartozik. Bocs!
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést nem vettem észre hogy nem raktam át egy másik kategóriába,másik kérdést akartam kiírni de meggondoltam magam mert ez fontosabb volt.
2019. szept. 23. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiválasztod az általad szimpatikusnak talált autósiskolát, bemész és mondod, hogy szeretnéd elkezdeni a jogsit. Onnantól mindenben segítenek.
2019. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És orvosi alkalmassági papírt is vigyél! Nálunk anélkül beiratkozni sem lehet.
2019. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!