Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felelőtlenség, hogyha a IC...

Felelőtlenség, hogyha a IC vonatjegyemet holnap indulás előtt egy órával veszem meg?

Figyelt kérdés
Bpről Sopronba mennék..
2019. okt. 11. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudnak nekem még akkor jegyet adni vagy már csak a kövi vonatra lesz hely?
2019. okt. 11. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

én maradtam már le így vonatról. mégpedig a szombathelyiről, aminek a másik fele a csornai szétszedés előtt Sopronba ment.

úgyhogy végül is mondhatjuk. főleg, hogy online is meg lehet már venni.

annyival jobb a helyzet, hogy holnap talán nem utazik annyi egyetemista, mint ma.

2019. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván nem ez a világ legnagyobb felelőtlensége, de be lehet szopni. Én jártam már úgy, hogy azért nem mentem haza, meg valahova, mert lekéstem a vonatot és csak 3-4 óra múlva ment volna következő a meg már átszállással.
2019. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Győr előttig is alig lehet kapni jegyet szombaton, már többször álldogálnom kellett(meg persze kifizetni a jegy + a pótjegy árát, de mivel bérletem volt így csak + 500Ft volt a "hely nélküli helyjegyár" mellé.

Ha neked nem lesz helyed és nincs bérleted, akkor az a teljes jegyár + 2600Ft pótdíj.


Szerintem vedd meg neten, vagy az appban, vagy ha van közelbe állomás/automata akkor ott.

2019. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az ok. Ha tuti utazol, de nem biztos, hogy eléred a korábbi vonatot, akkor vegyél két jegyet, a másodikat 1 órával indulás előtt vissza tudod mèg váltani minimális levonás mellett, ha már látod, hogy a korábbit eléred.
2019. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem már meg negyed órával indulás előtt is.
2019. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!