Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha autós iskolát váltok akkor...

Ha autós iskolát váltok akkor a befizetett pénzem visszakapom?

Figyelt kérdés
Ma voltam bent az autós iskolámban hogy szeretnék átiratkozni másik iskolába. Elég lekezelően bántak velem, úgy tettek, menj oda ahova akarsz! Csütörtökön kell visszamennem a papirokért. Megkérdeztem hogy visszakapom az oktatónak befizetett pénzem amit nem vezettem le? Erre megkérdezték tőlem, hogy miért, fizettem neki valamit? Mondom igen, még bent van az oktatómnál 16 óra pénzem. Amikor befizettem akkor kaptam számlát is róla.. Ugye nem húzhatják be a pénzem? Annyira lekezelően bántak velem hogy hallgatni is rossz volt.. Köszönöm annak aki válaszol.

2019. okt. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Rendeltél egy szolgáltatást és nem vetted igénybe. Az oktató a pénzedért nem vállalt arra az időre mást és nem fog lemondani a jövedelméről.
2019. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az oktató 3 hetente 2 órára hív be vezetni..
2019. okt. 21. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Ott voltál, miért nem velük tisztáztad a részleteket?

Itt vársz választ arra, amire úgysem tudunk válaszolni, ahelyett, hogy ott megbeszéltétek volna.

2019. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért mert szó szerint elküldtek a pi**ába..
2019. okt. 21. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy vállalkozásod. Bemegyek, igénybeveszem 2 hónapra, kifizetem. Te elküldöd a következö jelolteket, majd lemondom.
2019. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem küldi el hanem folyamatosan csak vállalja. Szeptember 17től eddig 6 órát vezettem le, az órák nem voltak még 50 percesek sem. Szerződésben benne van, hogy 6 hét alatt le kell vezetni a kötelező óraszámot.
2019. okt. 21. 18:48
 7/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Miért mész máshova? Nyomulj hogy le akarod vézetni minél hamarabb
2019. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenre azt a választ kaptam hogy túlterheltek, és van olyan tanulójuk, aki örül ha havonta vezethet 2 órát. Ma amikor kikértem az átigazolási lapot, 8 ember várt a beiratkozásra.
2019. okt. 21. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Vissza kell kapnod azt a pénzt, amit nem vezettél le.

Amikor beiratkoztál, kellett hogy kapj szerződést, vállalkozási feltételeket tartalmazó papírokat. Utóbbi az iskola weboldalán is fent kell hogy legyen. Ezek tartalmazzák a kérdésedre biztosan a választ.

2019. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!