Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyszerűen kezelhető GPS-t...

Egyszerűen kezelhető GPS-t néztem ki, de semmiből nem derül ki, hogy el tudja-e kerülni a fizetős pályákat?

Figyelt kérdés

Mio Pilot 15 LM

Van tapasztalatod? Hazafelé útvonal programozható?



#GPS #Mio Pilot
2019. nov. 2. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a mai világban a GPS totál felesleges...


Ott az okosteló, tök jó ingyenes offline GPS-ekkel.

Beállíthatod, hogy hol akarsz menni illetve magadnak megcsinálod az útvonalat ha kell.

2019. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tanácsot kértem, hanem választ. Nem használok okos telót.
2019. nov. 2. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Oké, csak tanács volt.

Manapság nagyon kevesen használnak hagyományos GPS-t.


De lehetőleg jön valaki aki pont ismeri ezt a típust.

2019. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:

A használati útmutatót nézve konkrétan nem tér ki arra, hogy beállítható-e a fizetős utak elkerülése, de az alábbi idézetből arra következtettek, hogy megoldható.

"...érintse meg az Úttípusok elemet.Válassza ki a kívánt úttípust a listáról."

Elmentheted a címedet Otthonként.

Ha szerencséd van, lesz valaki, aki használt már ilyen készüléket, és pontosabb információkkal tud szolgálni.

Nekem sincs okostelefonom, ezért ilyenkor egy Navon N490-et használok.Ebben meg vannak a fenti beállítások.

2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos én sem tudom a választ, de egyébként ilyen szempontból a waze a legjobb, mert tudtommal az az egyetlen, ami ismeri a megyei matricás rendszert.
2019. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, segítettetek vele. A Mio típussal jó tapasztalataim voltak, ezért kerestem erre rá, bár elég régi volt. Használható véleményt írtatok!
2019. nov. 2. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz egy olcsó okostelefonnal és a google mapssal vagy a waze-val, ezeknek a gpseknek a programját szinte sose frissítik, ha igen, akkor is a google mapsból
2019. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmivel nem indokolható offline GPS használata személyautóban okostelefon + Waze/google maps helyett.
2019. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!