Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waberer's cégen kívül van...

Waberer's cégen kívül van olyan cég Magyarországon akik nem üldözik el a kezdő sofőröket?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg lesz minden papírom, hogy sofőr legyek, vagyis a gki képzés még hátra van.


Most kell döntenem mert fogyóban a pénzem vagy a gki-t csinálom meg vagy a biztonsági őri okj-t.


Egész este sofőr állásokat kerestem, olyat akik nem zavarják el a kezdőt, de csak a Wabit és Horváth Rudit találtam.


Nekem egy feltételem vagy, legyen assistance szolgáltatás, mert két alkalommal már majdnem felfordultam kerék cserénél, egyszer majdnem átmentek rajtam, egyszer meg az emelő engedett el.


Szóval attól félek.


F/21


2019. nov. 6. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan van csak keresni kell, de szerintem a wabinál vagy a rudinál érdemes kezdeni.
2019. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Waberersnél semmi gond nincs amúgy, ahogy a Horváth Rudolffal sem.
2019. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!