Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz letenni a jogsit?

Mennyire nehéz letenni a jogsit?

Figyelt kérdés
B kategóriásra gondolok.
2019. dec. 11. 20:14
 1/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
66%
Nagyon nehéz, főleg ha a földre kell letenni...
2019. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha azt nézzük rengeteg embernek sikerült...köztük sok olyannak is akiknek nem kellett volna.

Viszont,hogy neked mennyire fog menni az csak tőled függ.

2019. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Én és a sógorom is most akarunk jogsit szerezni. Azt kell mondjam, szívás ma jogosítványt szerezni, és nem túlzok. Az oktatás egy nagy kalap kakai, a vizsgán annyi vonalat húznak be a biztosok, amennyit nem szégyellnek. Mind a ketten másodjára buktunk már meg. Az első vizsgámon 4-ből négyen buktunk aznap az autósiskolámban, második vizsgámon 5-ből öten. Sógorom más megyébe van, más iskolánál, de náluk most utoljára 8-ból 8-an buktak.
2019. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Manapság olyan a jogsi, mint az érettségi. Megszerezhető. Az elméleti része nagyon könnyű, ha megtanulod rendesen, csak oda kell figyelni. A gyakorlati részénél én sajnos nem igazán ismertem a várost, minden közel volt oda ahol lakok, emiatt nem mászkáltam soha. Ha most kéne elkezdenem az egészet, akkor biztos felültem volna akár több buszjáratra, hogy bejárjam a fontosabb útvonalakat, és ne legyenek idegen az utcák.
2019. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem egy agysebészet!

A Kresz 80%-a szimplán logika. A maradék 20%-ot meg memorizálni kell. 2-3-szor jó ha elolvasod és megjegyzed. Az elsősegély szintén nem egy orvosi egyetem. Nem nagy dolog. A gyakorlati vezetés már egyéni képességektől is függ. Be kell gyakorolni. Ha jó gyakorlati érzéked van, akkor az sem olyan borzasztóan nehéz.

Én érettségi előtt 17 évesen szereztem jogosítványt. Az érettségivel szerintem össze sem hasonlítható. Sokkal könnyebb. Inkább tízszer levizsgáznék, mint hogy újra érettségiznem kelljen.

2019. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nem tetszik a válaszom, ezért törölteted. A lelki szegénységi bizonyítványt kiállítottad magadról, remélem a jogsit el sem kezded ilyen emberként.
2019. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazabol ha neten tanulod kresszt nem lesz varatlan kerdesed a vizsgan “ ha persze nagyon nagyon sokszor vegig mesz rajta” azaz 1000-2000 kerdes van kb osszesen. Nem nehez java logika alapjan epul (3 pontosok foleg) 0 helyismerettel lefizetes nelkul elsore megcsinaltam B illetve a teherauto (ahol van mar muszaki resz is ) Budapesten.. lenyeg tarsd be a kresszt es inkabb menj kevesebbel tehat 50 lehet menni akkor menj 40-45 el (de ne 30-35 el mert megbuksz)
2019. dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem ugyanaz Budapesten, mint pl. Nagykanizsán.
2020. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!