Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Osztrák parkolás büntetést...

Osztrák parkolás büntetést kaptam 36 euró, hogyan tudom befizetni Magyarországról? Eurót kell utaljak?

Figyelt kérdés
Rövid idejű parkolási zónába pakoltam...

2019. dec. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Atutalassal
2019. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
így van, nemzetközi utalással. februárban én is besz_ptam bécsben Stadthalle-nál...
2019. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán, forintszámláról megteheted; ha van netbankod, akkor bárhonnan, ahonnan eléred.

Az utalásnál a „teljesítés devizaneme” vagy ilyesmi szövegnél kiválasztod az „EUR” „EURO” devizanemet és összegként 36-ot adsz meg.

A bank a számládról az aktuális € eladási árfolyamnak megfelelő forintot + az utalási díjat vonja le, a címzett számlára pedig €-t utal.

Ha nincs netbankod, akkor a számládnak megfelelő bankfiókban kitöltött nyomtatvánnyal tudsz utalni. Szintén jó hozzá a forintszámla.

Ha van €-s devizaszámlád, akkor átváltási költség nélkül tudsz utalni, csak az utalás díját kell fizetned.

2019. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!