Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki támogatná a béna parkolás...

Ki támogatná a béna parkolás büntetését?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, amikor valaki rosszul parkol, főleg amikor nincs már több hely. Esténként a panel előtt legalább 3-4 helyet fel tudnék még szabadítani egy 40 méteres szakaszon, ha mindenki értelmesen parkolna. És nem az a szint, mikor kényelmes helyet hagy magának kiszállni, hanem amikor teljesen ferdén beáll két helyre vagy legalább 2 métert hagy a másik autótól. Az ilyenekkel miért nem lehet valamit kezdeni? És ő maga miért nem képes felismerni, hogy milyen idegesítő és mennyi bosszússágot okoz másoknak?

2020. márc. 2. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
ha már itt tartunk, akkor azt is büntetném aki hülye kérdéseket ír ki gyakorira
2020. márc. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha fel vannak festve kellően nagy helyek, azt mondom, oké. De amikor felfestés nincs, mégis miből állapítod meg, melyik autós volt ott előbb?
2020. márc. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szedjèl valami bogyót, és egy stressz labdát is.
2020. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem jogos, mert mindenki csak oda tud apürkolni, ahol van hely!

Rendszeresen elöfordul, hogy úgy áll két autó nálunk a parkolóban, hogy höztük másfél autónyi üres hely van, és a túloldalunkon is jó félautónyi. Akkor én csak a kettö közé tudok állni, és legalább az egyik oldalhoz képes "bénán". HA valamelyik elmegy, akkor látszólag én vagyok az, aki nem tud rendesen parkolni, pedig nekem nem volt választásom, máshol nem volt hely.

HA rendesen fel lennének festve a parkolók, akkor valamivel egyszerübb lenne, de még akkor is fennál az az eset, hogy az elözö a vonalra parkolt, én meg akkor sem tudok rendesen odaállni, csak úgy, hoyg vagy én is a következö vonalon állok, vagy marad fél autónyi hely köztünk!

2020. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Túl kellene már ezen lépni a rossz kárörvendő gondolkodáson.

Ez az ország ilyen lesz még egy darabig, amíg mindenünnen ellopják a beszedett milliárdokat.

Ezért nincs parkoló sem elég és rendes sem.

Ezért rosszak az utak, ezért van nagyon sok baleset, a dugók, és szinte minden.

Arra megy itt is ajáték hogy lehuzzák a buta embereket és azok meg veszekedjenek egymással.

Felesleges a veszekedés ezekkel aparkolókkal, mint már itt irták előttem is.

De ugyan ez szokott lenni ha például egy falun keresztül terelik a kamion és nehéz gépek forgalmát és széttapossák az utakat. Mindenki a kamionokat szidja holott nem ők tehetnek arról hogy arra kell menni és ott is kilopták az utakból a lényeget.

De hát ez a legkönnyebb hogy büntessük meg az embereket.

2020. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt támogatnám, hogy legyenek normálisan megcsinált, felfestett parkolók, kátyúmentes parkolóutak, megfelelő vízelvezetés, karbantartott növényzet.


Amúgy hogyan állapítod meg, hogy ki az aki "bénán" parkol? Hiszen mindenki a másikhoz igazodik. Nem egyszer szálltam ki úgy az autóból, hogy tudtam, hülyén fog mutatni a kocsim, ha a mellettem álló "béna" kiáll és akkor én leszek a "béna".

2020. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idegesítőbb, hogy index nem használata, indokolatlan gyorshajtás, büntetőfékezés alkalmazása, mások fölös veszélyeztetése...
2020. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!