Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban menjen a vezetés?

Figyelt kérdés

Már 30 óránák tartok de nagyon rosszul megy ls az oktató is mondja mindig

Van valaki akinek nem megy? Mit csináljak hogy jobban menjen?


2020. márc. 2. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél még több pótórát. Kérd meg az oktatót, hogy fókuszáljatok azokra a dolgokra, amik nem mennek.
2020. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Gondold át először is, hogy nincs e baj az oktatóval. Én bele estem abba a hibája, hogy az enyém is folyton mondta, nem megy valami jól, közben meg folyton folyvást belenyúlt a pedálkezelèsembe is. Jó hogy magamtól nem is ment jól, hisz alig hagyott önàllóságot. Parkolásnàl feszt mondta merre mikor mennyit, most hova, mikor jó és kész. Még a javításokat sem tanultam meg vele, hisz az állandó diktàlàsa miatt rontott parkolás sem igen volt.
2020. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ez volt, kapkodtam, hebrencs voltam, aztán egyszer elhatároztam, hogy oké, mostantól koncentrálok, nagyon odafigyelek és onnantól nagyon jól ment. Szedd egy kicsit össze magad, gondold át, hogy mi nem megy, jó-e valójában az oktatód és ezekre a hibákra próbálj meg odafigyelni, ha kell, magyaráztasd el az oktatóddal a dolgokat. Nekem például nem ment a tolatás (most sem az igazi), édesanyám párja elvitt egy elhagyatottabb útra a falunkban és ott gyakorolta velem, ha neked ilyenekre van lehetőséged, akkor élj vele. Hajrá! :)
2020. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hulladék volt az oktatóm. Nem figyelt rám, csak sablonból tanított, ami nekem nem segített. Én elméleti szinten gondolkodom. Ha nem értem, mi miért van, hiába a gyakorlat, nem tudom megcsinálni. Érdekes módon másik oktató képes volt elmagyarázni mit, miért és hogyan.

Kötelesek másik oktatót biztosítani, ha kéred és kötelesek kiadni az anyagod, hogy másik iskolához mehess. Ezt a swift auto suli Székesfehérváron többször megszegte.


Ha valamivel gondod van, beszélj velük, hogy ez nem megy, beszéljétek meg részletesen és csak utána gyakoroljatok. Ha erre nem hajlandó, ne fizess többet nekik és keress másik iskolát.

2020. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén,mint a 3-s.

Kapkodtam,túl akartam lenni gyorsan az órákon. Féltem.

Aztán olyan 26 óránál elhatároztam,hogy ez így nem mehet tovább.. Onnantól kezdve,elkezdtem oktatók videóit nézni. Ott néztem a táblákat,a szabályokat fejben én is lejátszottam. Hallgattam az autó hangját. Nagyon sokat segített. Koncentráltam ,és 1 a 30.óránál azt mondta az oktató,hogy most simán kérne vizsgaidőpontot,ha meglenne az 580km. Miután "lenyugodtam",sokkal jobban élveztem a vezetési órákat. Másként fogtam a kormányt,jobban éreztem az autót.

Az,hogy az oktató megerősíti benned,hogy nem megy,az szerintem abszolút negatív. Mi nem megy pontosan?

2020. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!