Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kijárási korlátozás miatt a...

A kijárási korlátozás miatt a műszaki vizsgaállomások nyitva lesznek?

Figyelt kérdés
Hétfőre van időpontom műszaki vizsgára, amit még pár napja kaptam, de akkor még nem volt szó a korlátozásról. Hétfőn kizárólag ezért lennék szabadságon, egyébként pedig dolgoznék inkább, ha tudnám, hogy zárva lesz.

2020. márc. 27. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne ha felhivnád őket és megmondják.
2020. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem tudom felhívni, zárva van. Hétfőn reggel fél 8-kor nyit(na), akkor tudnám felhívni, de munkába meg már reggel 5-kor mennem kéne. Ha fél 8-kor megtudom, hogy zárva lesz, akkor se munka, se műszaki vizsga nem lesz már aznap.
2020. márc. 27. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Honlapjukon semmi?
2020. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi friss info. Régi nyitvatartás, elérhetőségek, szolgáltatások stb.
2020. márc. 27. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:

mint értesültünk róla, nem szükséges elvinni műszakira, a rendőr nem büntet. Felesleges hivogatni őket, mert nincs bent senki.

Ha lejár az országos karantén, értesítik a lakosságot. Na attól az időponttól kell valamikor elvinned. Addig használd boldogan.

2020. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szükséges, de ha van még rá lehetőség, akkor inkább leműszakiztatnám. Ez még csak vesztegzár light viszonylag nagy mozgástérrel. 1 hónap múlva talán már munkába se lehet járni, és zárva lesz minden. Optimista jóslatok szerint 5-6 hónap lehet ez a veszélyhelyzet, utána 15 napon belül kell az ezidő alatt lejárt járműveket levizsgáztatni, úgyhogy sejtheted, hogy mi lesz abban a két hétben.
2020. márc. 27. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a rendelet megtiltja ezek látogatását, akkor minek lenne nyitva?
2020. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel hétfőtől is lehet és kell munkába járni, szerintem nyitva lesz és ők is dolgoznak. Én simán mennék a kapott időpontra, szerintem ott lesznek.
2020. márc. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is 90% esélyt adok annak, hogy nyitva lesz. Munkahelyek egyenlőre nincsenek korlátozva, legfeljebb rövidebb nyitvatartással, kevesebb ügyféllel üzemelnek.

Majd hétfőn megírom, hogy mi a helyzet.

Köszönöm a válaszokat!

2020. márc. 28. 04:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Munkába szabad járni. Én pl. sportüzletben dolgozom. Bemehetek dolgozni, de vevő nem jöhet be.

A műszakiztatás nem szerepel azok a kivételek között, amelyeket szabad intézni. Amiatt ne izgulj, hogy lejárttal autózol, mert a vészhelyzet végéig érvényben marad.

Erről kértek újságírók jogértelmezést, és megerősítették ezt. Ugyanis sokan úgy gondolták, hogy csak a személyazonossággal összefüggő iratok maradnak érvényben. A műszaki, orvosi is marad.

2020. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!