Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóbontóba vagy vastelepre...

Autóbontóba vagy vastelepre el lehet menni kijárási tilalom idején?

Figyelt kérdés
Nem konkrét céllal, csak hátha lesz valami projekt alapon.

2020. márc. 28. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Oda megy mindenki ahova akar. Semmi jelentősége nem lesz ennek
2020. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kijárási korlátozásról szóló rendelet 4.paragrafus q) pontja alapján a hulladékgazdálkodással összefüggő szolgáltatások igénybevétele esetén indokoltnak tekinthető a lakóhely elhagyása.


Én azonban szépen kérlek, hogy MARADJ OTTHON, hiszen neked is és nekem is érdekem az emberek közötti találkozáaok számának minimálisra csökkentése. Amit tervezel, az nem egy életbevágóan fontos dolog, menj hát inkább pár hét múlva. (Tegnap beszéltem egy spanyol kollégámmal. Hidd el nekem: nem akarod, hogy oda jussunk, mint Spanyolország. És ezért te magad is sokat tehetsz azzal, ha otthon maradsz!)


Köszi!

2020. márc. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,nagy szerelő vagy?
2020. márc. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


"a gépjármű- és kerékpárszerviz, a mezőgazdasági és erdészeti gépek és berendezések javításával kapcsolatos szolgáltatások igénybevétele"


Nekem hétfőn repedt katalizátor miatt kell szerelőhöz mennem, összevissza jár a motor tőle, meg a hangja az autónak, mint egy repülőgépnek.

Azért néztem utána.

Poén, hogy meg is kell vegyem az alkatrészt előtte.

Rendőr megállít, nyomok neki egy kövér gázt.

2020. márc. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vastelepre minek mennél? Nem adhatnak el semmit, bukhatja az engedélyét+büntetés. Nem a vírus miatt, hanem egyébként is.
2020. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5-ös voltam, már ha hulladéktelepről van szó, természetesen.
2020. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem adhatnak el vasat,akkor hol kell venni ha csak 50 centis laposvas kéne?
2020. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, barmiert mehetsz bárhová kivéve televíziót meg kenyerpiritot nem vehetsz csak akkor ha más legális dolgot is veszel mellé, pl. egy zsák cementet vagy csavarokat , etc
2020. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Van, ahol darabolnak, de 50 cm-t nem kapsz, egy fél szálat meg kell, hogy vegyél.
2020. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mehetsz, csak zárva lesz.
2020. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!