Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elutazhatok barátnőmhöz,...

Elutazhatok barátnőmhöz, ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tart a járvány, viszont már 2 hete nem találkoztam vele. Kb 70 kmre lakik barátnőm, elutazhatok vagy baj lenne belőle? Számíthatok büntetésre, ha van rendőr vagy bármire?
2020. ápr. 20. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem utazhatsz, csak alapos indokkal. Ezt ilyen rohadt nehéz felfogni?
2020. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Jaj már. El persze. Ma mentem másik városba gyógyszertárba mert ahol lakok sokan voltak. Senkit nem érdekel , hogy ha nem az utcán a haverokkal bandázol, mondjuk ha cigány horda vagytok akkor meg nem mernek oda menni mert az rasszizmus.
2020. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

heves megyében lakom, kb fertőzött nincs is elméletileg. Érintkezni max a bankkártyámmal érintkezek, meg a kocsiba tankolni, azonkívül midnig is itthon vagyok.

A barátnőm szintúgy betartja a szabályokat. Annyi a különbség, h 1-1,15 kocsival. De világos, nem jó ötlet. :) Én nem akarok beleszarni a szabáylokba, csak hiányzik és kész.

2020. ápr. 20. 23:23
 4/13 A kérdező kommentje:
persze kocsival mentem volna. :D egyedül ezeket az igazoltatásokat akarom kerülni, mert pl éjszaka is igazoltattak, h miért vagyok az utcán és csak sétáltam.
2020. ápr. 20. 23:25
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Én ma 600+ km-t autóztam az országban (munka miatt) és senki nem állított meg. Csak sebességmérés volt pár helyen.

Szóval valószínűleg senki nem fog ellenőrizni, persze ettől még a szabály szerint tilos.

2020. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Nincs igazoltatás, nincs para.

Hétvégén a barátnőmmel a Velencei tavat körbetekertük, meglepően sokan voltak.

Néhány önkormányzat lezárta a saját parkolóit, màs intézkedés foganásosítását nem észleltük.

2020. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Menjél, no para.
2020. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

menj nyugodtan

nem valószínű, hogy megállítanak

nem egy olyan ismerősöm van, aki pl csak ment egy kört kocsival egyedül, mert már nem bírta bezárva otthon a családdal

ha ne adj' isten megállítanak és megkérdezik hova mész, ezt is mondhatod akár



de mi az, hogy gyalog megállítottak?

meg is kérdezték a rendőrök, hogy miért vagy kint, hova mész?

2020. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
El is kell menni. Agyam eldobom, mikor sok embert hallok, hogy nem látták egymást a szerelmükkel több mint egy hónapja, mert félnek kimenni. Hihetetlen...
2020. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Helló emberek, a vírus még itt van, továbbra is naponta hetvenesével emelkedik a fertőzöttek száma, mèg nincs ideje a lazításnak!


Továbbra is fertőzhetsz tünetmentesen, továbbra is belehalhatnak a szeretteid vagy olyan emberek, akikkel találkozol, pl. tankolás, vásárlás közben.


Természetesen kûrva szar elvágva lenni azoktól, akiket a legjobban szeretünk, de ha pont a családban üti fel a fejét a betegség, hogy a francban számolsz el a lelkiismereteddel?


Továbbra is nagyon fontos a személyes érintkezések számának minimalizálása, szóval persze, találkozzatok - de utána két hétig se a csaj, se te ne menj pl a szülői ház közelébe , de lehetőleg boltba se nagyon.

2020. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!